Naudojimosi sąlygos

eroflirt.lt yra nepriklausomas internetinis tinklapis, kuris suteikia Jums galimybę smagiu būdu sužinoti žmonių nuomonę apie tai, kaip Jūs atrodote, galimybę išskirtiniu būdu susipažinti su žmonėmis ir gerai praleisti laiką. Kiekvienas naujas narys užsiregistruodamas patvirtina, kad sutinka su šiomis HotNot nuostatomis:

 

1.1. Sutinku, kad mano nuotraukos, duomenys, kuriuos aš įrašiau, bus publikuojami tinklapyje.

1.2. Sutinku, kad mano nuotraukos bus vertinamos ErotFlirt narių bei tinklapio svečių.

1.3. Neprieštarauju, kad būčiau vertinamas pagal ErotFlirt reitingavimo schemas.

1.4. Patvirtinu, kad mano įrašyti duomenys yra teisingi, nuotraukose esu aš.

1.5. Jeigu nuotraukose, kartu su manimi, užfiksuoti kiti asmenys, aš patvirtinu, kad jie neprieštarauja nuotraukos publikavimui.

1.6. Suprantu, kad pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, svetimų nuotraukų publikavimas ir duomenų skelbimas yra baudžiamas pagal numatytą tvarką.

2.1. Suprantu, kad išsiregistravus iš ErotFlirt mano anketa bus užblokuota ir duomenys iš duomenų bazės ištrinti nebus.

2.2. Sutinku, kad mano laiškai siųsti ErotFlirt nariams išliktų ir po mano išsiregistravimo iš tinklapio.

3. ErotFlirt administracija arba jos įgalioti asmenys pasilieka nevaržomą teisę šalinti nuotrauką, anketos duomenis ar visą anketą be išankstinio perspėjimo apie šį veiksmą. Tai yra daroma kilus įtarimui, kad nario įkelta nuotrauka nepriklauso jam, suklastoti pateikti duomenys ir pan. Taip pat be įspėjimo gali būti šalinamos ir nuotraukos, kurių turinys nėra tinkamas publikavimui, kurių kokybė yra per prasta ir išsiskiria iš bendro tinklapio konteksto.

4.1. Sutinku, kad pažeidęs ErotFlirt taisykles, aš negalėsiu gauti, siųsti laiškų, prisijungti su klubo nario vardu ir slaptažodžiu, balsuojant už mano nuotrauką balsai nesiskaičiuos.

4.2. Sutinku, kad man nusižengus klubo taisyklėms, mano anketa gali būti užblokuota.

5.1. Pažadu nesiųsti kitiems nariams nepageidaujamo turinio informacijos, reklamos, kvietimų užsiregistruoti kituose tinklapiuose ar komercine veikla užsimančiomis įmonėse, tap pat nariams pasižadu nesiųsti informacijos, kuri yra susijusi su įvairiomis paslaugomis, prekėmis ar įvairiais renginiais.

5.2. Suprantu, kad užsiimdamas 5.1 punkte išvardinta veikla, aš privalėsiu atlyginti ErotFlirt veiklai galimai padarytą žalą ir sumokėti piniginę baudą, o taip pat kompensuoti moralinę žalą klubo nariams, jei tokia bus nustatyta tyrimo metu.

6.1. Sutinku su šiomis informacijos skelbimo sąlygomis anketose:

6.2. Draudžiama skelbti telefono numerį, nuorodas į kitus interneto puslapius, el. pašto adresą, bet kokią konfidencialią informaciją.

6.3. Draudžiama šmeižti, publikuoti komercinę informaciją, skatinti rasinę ar tautinę neapykantą.

6.4. Negalima publikuoti nuotraukų, ant kurių yra kokių nors užrašų (išskyrus datą, vardą, niką, mūsų tinklapio užrašą).

7. Sutinku, kad tinklalapio administracija saugumo vardan saugos mano IP adresą.

8. Sutinku iš portalo administracijos gauti el. laiškus.

9. Sutinku, kad pažeidus bet kurią minėtą ErotFlirt taisyklę, mano anketa bus panaikinta be išankstinio įspėjimo ar paaiškinimo.

10. Susirašinėdamas su kitais nariais pasižadu gerbti savo pašnekovą. Šmeižti, tyčiotis, rusiškai keiktis draudžiama.